Szkolenie dla specjalistów (logopedów, psychologów, pedagogów, terapeutów SI), którzy w swej praktyce spotykają̨ się z dziećmi na różnym poziomie funkcjonowania oraz możliwości komunikacyjnych.

 

Jeśli chcesz wiedzieć jak:

– budować relację z dzieckiem,

– być przez niego zauważonym,

– budować kompetencje komunikacyjne wykorzystując jego możliwości,

– bawić się z dzieckiem z autyzmem,

– sprawić, by dziecko chciało z Tobą współpracować,

– kształtować aktywności i umiejętności, które budują kompetencje komunikacyjne,

– wesprzeć rodzica, by był wsparciem w terapii dziecka z autyzmem,

 przyjdź!

 

Prowadząca: 

Joanna Pałasz – logopeda kliniczny terapii wczesnodziecięcej, pedagog. Specjalizuje się w terapii małych dzieci z zaburzeniami komunikacji i rozwoju języka, diagnosta dzieci z ASD. Pasjonatka pracy Małym Dzieckiem z trudnościami w komunikacji z wykorzystaniem zabawy. Wieloletni wykładowca akademicki (AM Wrocław, UP  Kraków, ,APS Warszawa) Współinicjatorka ogólnopolskiej akcji logopedów „272 – Dwa słowa na dwa lata to o dwieście słów za mało”. Bierze czynny udział jako prelegentka w konferencjach dotyczących zaburzeń ze spektrum autyzmu. Dzieli się wiedzą podczas szkoleń dla specjalistów, studentów, a także rodziców. Autorka książki „Zabawy na start. Program terapii małego dziecka z ASD” oraz Zaczytanek – serii książeczek dla małych dzieci.

 

Na szkoleniu zostaną przedstawione wskazówki do pracy zdobyte podczas 18 lat pracy z dziećmi z ASD. Autorskie rozwiązania bazujące na wiedzy i doświadczeniu.

Szkolenie oprócz ramowych powyższych założeń, będzie uwzględniać również potrzeby uczestników, by czas szkoleniowy był efektywnie wykorzystany.

 

Termin:
16.04.2023r. – godz. 9.15 – 15.30 (niedziela)

Cena szkolenia: 440 zł


W cenie szkolenia przerwy kawowe.
Uczestnik otrzymuje: materiały szkoleniowe, zaświadczenie o udziale w szkoleniu

 

Więcej informacji pod nr tel. 532 457 194
email: szkolenia@centrum-promyczek.pl

 

Formularz rejestracyjny:  TUTAJ

UWAGA!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!