Szkolenie jest przeznaczone dla logopedów, neurologopedów pracujących z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz studentów logopedii, neurologopedii.
Szkolenie buduje kompetencje uczestników w zakresie budowy wędzidła języka, przygotowania do zabiegu oraz opieki po podcięciu.
UWAGA! SZKOLENIE JEDYNIE DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA STUT OBECNEJ I POPRZEDNICH EDYCJI
Program:
1. Ocena wędzidełka – budowa, kompensacje funkcjonalne i zaburzona funkcja.
2. Przygotowanie do zabiegu podcięcia – na co należy uważać, na co zwrócić uwagę i nie nie przesadzać ze stymulacją.
3. Opieka i terapia pozabiegowa: co wprowadzać, jak dbać i jak wykańczać.

Termin:
8.10.2023r. – godz. 15.00-17.30 (niedziela)

Cena szkolenia: 280 zł

Więcej informacji pod nr tel. 532 457 194
email: szkolenia@centrum-promyczek.pl

Prowadząca:
Małgorzata Gawryl – oligofrenopedagog, neurologopeda, terapeuta wczesnej interwencji logopedycznej, certyfikowany terapeuta metod Castillo Morales, terapeuta Integracji Sensorycznej, terapeuta karmienia, terapeuta ręki, neuroterapeuta, terapeuta Empathy Dolls.
Wieloletni praktyk zdobywający doświadczenie w placówkach zajmujących się terapią dzieci z zespołami genetycznymi i wadami wrodzonymi, młodzieży i dorosłych po udarach, urazach czaszkowo – mózgowych i w innych, ciężkich stanach neurologicznych.
Swoje zainteresowania nabywaniem, rozwijaniem i odzyskiwaniem funkcji w obszarze ustno – twarzowym pogłębia na licznych szkoleniach i podczas ścisłej współpracy z fizjoterapeutami. W praktyce logopedycznej bazuje na wielu metodach i technikach stymulowania strefy orofacjalnej.
Zdobywając kwalifikacje oraz umiejętności i gromadząc niezbędną wiedzę wykorzystuje je w pracy terapeutycznej, jako właściciel Centrum Terapii Neurologopedycznej „LOGORO”. Swoją wiedzą i doświadczeniami dzieli się podczas spotkań, warsztatów i konsultacji dla rodziców, nauczycieli i specjalistów.

Formularz rejestracyjnyTUTAJ

UWAGA!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!